• Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Hakkımızda

Oğuz BENLİOĞLU, üniversite eğitimini Almanya’da Yönetim Bilimleri alanında tamamlamış, ayrıca Jena Üniversitesinde Yönetim Psikolojisi alanındaki çalışmalarını başarıyla tamamlamıştır.

Almanya’ daki iş yaşamı boyunca farklı kurumlarda; Yönetim, İnsan Kaynakları ve Pazarlama birimlerinde görev yapmış, sözlü ve sözsüz iletişimin Liderlik, Yönetim ve İş Hayatında kullanımı, insan psikolojisinin beden ve yüz davranışlarına yansıması alanlarında uzmanlaşmıştır.

Yüzdeki duyguları okuma ve anlama becerileri – Mikro İfadeler ve Etkin Müzakere Teknikleri eğitimlerini Almanya’ da tamamlayan Benlioğlu, Türkiye ve Almanca konuşulan ülkelerde Mikro İfadeler, İkna ve Müzakere Becerileri, İş Yerinde İletişim, Profesyonel Yönetim Becerileri, Retorik: Etkili Konuşmanın Kadim Sırları ve Mimar Sinan Penceresinden Zaman Yönetimi başlıklarında özel sektör ve kamu kurumlarına eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermektedir. Oğuz Benlioğlu, Mikro İfadeler – Mimiklerimiz Yalan Söylemez ve Yalan Radarı kitaplarının da yazarıdır. CNN Türk, Star TV, TRT, ATV kanallarına ve bir çok radyo programına konuk olarak katılmıştır.